Wynajem samochodu Łopuszka Mała

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Łopuszce Małej

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wszelkie okazje. Posiadamy bogaty katalog pojazdów, zarówno luksusowych jak i przeznaczonych do jazdy dziennej. W naszej ofercie znajduje się: wynajem samochodów długoterminowo, na minuty oraz wynajem na ceremonie. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, dostosowując się do jego potrzeb.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Łopuszka Mała

Lista samochodów dostępnych w Łopuszce Małej

 
 

Lista samochodów dostępnych w Łopuszce Małej


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Łopuszce Małej, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Oferujemy wynajem samochodów

Zajmujemy się wynajem samochodów na ceremonie. Nasz kierowca przyjedzie po państwa wybranym samochodem, który będzie ozdobiony według państwa lub nasz wizji. Gwarantujemy że nasze pojazdy wyróżniają się na drogach. Nasi kierowcy przechodzą szczegółowe szkolenie oraz posiadają wysoką kulturę osobistą.

Wynajmujemy samochody na minuty w Łopuszce Małej

Jedną z naszych usług jest wynajem samochodów na minuty, umożliwiając dzięki temu dojazd do pracy, sklepu, lotniska naszym klientom. Nasze samochody są regularnie czyszczone oraz serwisowane, dzięki temu zachowują niepowtarzalne wnętrze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Łopuszce Małej

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.