Wynajem samochodu Lipie

Wypożyczalnia samochodów w Lipiu

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów w twoim mieście. Zajmujemy się: wynajmem samochodów na minuty, długoterminowo oraz wypożyczamy samochody na ceremonie. Nasze pojazdy są regularnie serwisowane oraz czyszczone, dodatkowo posiadają pełne ubezpieczenie. Jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły oferty.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Lipie

Lista samochodów dostępnych w Lipiu

 
 

Lista samochodów dostępnych w Lipiu


Szczegóły oferty

Interesuje cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Lipiu, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Oferujemy wynajem samochodów w Lipiu.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Wynajem długoterminowy

 

Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Trafiłeś w dobre miejsce, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Lipiu

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Lipiu...

Miejscowość Lipie jest niewielka miejscowością położoną w województwie podkarpackim powielicie rzeszowskim minie Głogów Małopolski. Lipie zamieszkuje niespełna 482 mieszkańców. Kodem pocztowym w Lipiu jest numer 36-060. Tablice rejestracyjne samochodów zarejestrowanych na obszarze wsi to RZE. Lipie jest podzielone według 2 części: Blich oraz PIłaty. Lipie należy do kościelnej w parafii Mrowla. WIeś Lipie sąsiaduje z takimi miejscowościami jak Głogów Małopolski, Rogoźnica, Cicha Wola, Rudna Mała, Zabajka, Mrowla Zaczernie czy Pogwizdów Nowy. W Lipiu tylko 62% mieszkańców stanowi osoby w wieku produkcyjnym. Ciekawostka jest, że w 2002 roku w Lipiu znajdowało się zaledwie 120 gospodarstw. Przez Okres 13 lat począwszy od 1998 roku Lipie zwiększyło liczbę mieszkańców o 35%.