Wypożyczalnia samochodów w Lesku

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Lesku

Zajmujemy się wynajmem samochodów na wszelkie okazje. W naszej ofercie są auta do jazdy dziennej oraz luksusowe samochody, przeznaczone na wynajem. Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na minuty, wynajem na dłuższy okres oraz na ceremonie. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę dopasowaną do konkretnych potrzeb.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Lesko

Auto dostępne w Lesku

 
 

Lista samochodów dostępnych w Lesku


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem auta? Nasze wypożyczalnie oferują auto w Lesku, w korzystnych cenach. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów na ceremonie w Lesku

Zajmujemy się wynajmem samochodów na ceremonie. Pod słowem ceremonia, rozumiemy szeroko rozumiane wydarzenia, eventy, małe przyjęcia, jubileusze, komunie, śluby oraz ważne wydarzenia. Do państwa dyspozycji udostępniamy nowe luksusowe samochody oraz kierowcę, który będzie państwa obsługiwać w tak ważnym dla was dniu.

Wypożyczenie długoterminowe

 

Jedziesz na wakacje i potrzebujesz samochodu dostawczego lub osobowego? Nasze wypożyczalnie oferują samochód specjalnie na taką okazję. Proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach.

  • miesięczny wynajem (auto może wyjechać poza granice kraju),
  • dwutygodniowy wynajem (auto może wyjechać poza granice kraju),
  • tani tygodniowy wynajem (auta mogą poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli wyżej przedstawione pakiety, są dla ciebie niewystarczające, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy przygotują dla ciebie indywidualna ofertę, która sprosta twoim potrzebom.

 

Wypożyczalnia samochodów w Lesku

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby. Nasza wypożyczalnia działa dla ciebie!