Wynajem samochodu Łazy

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Łazach

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na różne okazje. W naszym katalogu znajdują się zarówno ekonomiczne auta do jazdy dziennej jak i luksusowe samochody z niepowtarzalnym wnętrzem, które wyróżniają się na drodze. Wynajem prowadzimy w kilku kategoriach:

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, która sprosta nawet największym wymaganiom.

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Łazy

Lista samochodów dostępnych w Łazach

 
 

Lista samochodów dostępnych w Łazach


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Łazach, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Oferujemy wynajem samochodów w Łazach

Jedną z naszych usług jest wynajem samochodów na ceremonie. Pod tym słowem rozumiemy: śluby, poprawiny, urodziny, imprezy okolicznościowe. Wybrany samochód ozdobimy według wizji klienta, bądź naszej. Dodatkowo towarzyszyć państwu będzie nasz wykwalifikowany kierowca o wysokiej kulturze osobistej, który zawiezie państwa w wybrane miejsce.

Wynajmujemy samochody na minuty

Prowadzimy wynajem samochodów na minuty. Tylko u nas, możliwość przejechania się sportowym samochodem w atrakcyjnej cenie w ofercie wynajmu na minuty. Samochody są regularnie serwisowane oraz czyszczone.

Wynajem długoterminowy

 

Chcesz pojechać wakacje samochodem? Nasza wypożyczalnia pomyślała także o tym. Proponujemy wynajem samochodu na wakacje, w korzystnej cenie. Nasze auta posiadają pełne ubezpieczenia oraz są przygotowane do pokonywania dłuższych tras. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły naszej oferty.

 

Wypożyczalnia samochodów w Łazach

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawe o Łazach

Miejscowość Łazy to malownicze miejsce na podkarpaciu gdzie możemy wypocząć i zaczerpnąć świeżego powietrza. W Łazach mamy szeroki wybór kwater oraz małych moteli i hotelików do wynajęcia. W Łazach możemy zwiedzić wiele atrakcji jakie nam oferuje ta z pozoru mała wieś. W okolicy do zwiedzenia oferuje nam Synagogę w Radymnie, Pałac Czartoryskich czy Cerkiew Najświętszej Maryi Panny. Łazy stanowiły historycznie własność królewską, która istnieje od połowy XIV w. a od XVIII w. znajdowały się na terenie wsi Łazów folwarki a 2 połowie XVIII wieku wybudowany został browar, który był czynny do 1820 roku i przynosił duże zyski. W Łazach czekają liczne atrakcje dla odwiedzających to miasto w postaci plaży, ponieważ miejscowość jest nadmorska. W Łazach możemy również wybrać się do rezerwatu przyrody o charakterze bagienno-lesistym o łącznej powierzchni 220 ha. Piaszczysta plaża i nieregularna linia brzegowa Łazów sprzyja odwiedzinom i zachęca do odwiedzin. Ponad to Las pozytywnie i leczniczo wpływa na nasze zdrowie, wspomaga dodatkowo leczenie dróg oddechowych.