Wynajem samochodu Krywe

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Krywem

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów od 2012roku. W naszej ofercie jest wynajem aut prawie na każdą okoliczność. Zajmujemy się między innymi:

Nasze pojazdy są regularnie czyszczone i serwisowane oraz posiadają pełne ubezpieczenia. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę, która sprosta nawet największym wyzwaniom.

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Krywe

Lista samochodów dostępnych w Krywem

 
 

Lista samochodów dostępnych w Krywem


Szczegóły oferty

Zainteresowany wynajmem samochodów? Wypożyczalnia samochodów w Krywem, oferuje wynajem aut z korzystnym cennikiem oraz profesjonalna obsługą. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na minuty na terenie Bieszczad oraz całego podkarpacia. U nas możesz przejechać się luksusowym samochodem wynajętym na minuty. Posiadamy atrakcyjną ofertę z korzystymi cenami.

Oferujemy wynajem samochodów w Krywem.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnch jak i dla firm. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. W naszym katalogu znajdują się samochody do jazdy dziennej oraz auta luksusowe, które posiadają unikalne wnętrza oraz akcesoria.

Wynajem długoterminowy

 

Interesuje Cię wynajem samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach:

  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Krywem

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki o Krywe...

Krywe jest miejscowością bogatą w historię Bieszczad i ludów tam zamieszkujących, gdzie tradycja stanowiła ważna sprawę dla mieszkańców. W Krywem znajdziemy liczne ruiny cerkwi, ruiny dzwonnicy jak i cmentarz cerkiewny. Krywe od 1502 stanowiło własność Kmitów. W późniejszym okresie Krywem władał Stanisław Kopczyński. Ciekawostka jest również to ze w latach 1960 do 1980 na ternie Krywego prowadzono letni wypas bydła.