Wynajem samochodu Krywe

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Krywem

Wynajmem samochodów firma zajmuję się od około 10 lat. Zebrane doświadczenie przełożyło się na zaufanie klientów poprzez profesjonalne podejście do klienta. W ofercie znajdą Państwo:

Samochody są regularnie serwisowane, czyszczone oraz posiadają pełne ubezpieczenia. Dla każdego klienta przygotowujemy ofertę, która sprosta nawet największym wymaganiom.

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Krywe

Lista samochodów dostępnych w Krywem

 
 

Lista samochodów dostępnych w Krywem


Szczegóły oferty

Zainteresowany wynajmem samochodu w Krywem? Firma oferuje bezkonkurencyjne ceny, pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Sprawdź szczegóły dotyczące danej oferty i wybierz coś dla siebie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na minuty na terenie Bieszczad oraz całego podkarpacia. U nas możesz przejechać się luksusowym samochodem wynajętym na minuty. Wypożyczalnia oferuje atrakcyjne oferty z korzystnymi cenami.

Oferta wynajmu samochodów w Krywem.

Oferta wynajmu aut jest skierowana dla osób prywatnych oraz dla firm. W ofercie zarówno samochody luksusowe na specjalne okazje, posiadające unikalne wnętrza posiadające wszelakie akcesoria jak i ekonomiczne samochody do jazdy dziennej. Pojazdy są regularnie serwisowane oraz w pełni ubezpieczone.

Wynajem długoterminowy

 

Szukasz samochodu na dłuższy czas, np. takiego którym mógłbyś wyjechać na dłuższy wypad? Sprawdź ofertę przygotowaną na takie okazję wynajmu długoterminowego w wybranych pakietach:

  • miesięczny wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli szukasz czegoś innego, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy przygotują dla Ciebie ofertę spełniającą twoje wymagania.

 

Wypożyczalnia samochodów w Krywem

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki o Krywe...

Krywe jest miejscowością bogatą w historię Bieszczad i ludów tam zamieszkujących, gdzie tradycja stanowiła ważna sprawę dla mieszkańców. W Krywem znajdziemy liczne ruiny cerkwi, ruiny dzwonnicy jak i cmentarz cerkiewny. Krywe od 1502 stanowiło własność Kmitów. W późniejszym okresie Krywem władał Stanisław Kopczyński. Ciekawostka jest również to ze w latach 1960 do 1980 na ternie Krywego prowadzono letni wypas bydła.