Wypożyczalnia samochodów w Krośnie

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Krośnie

Prowadzimy wypożyczalnię samochodów na różne okoliczności. Posiadamy bogaty katalog samochodów, zarówno luksusowe samochody jak i auta do jazdy dziennej. Pojazdy można wynająć na minuty, długoterminowo oraz wypożyczyć na ceremonię. Przy wynajęciu samochodu na ceremonię, nasi pracownicy ozdobią samochód według wizji klienta, a na miejsce zawiezie państwa wykwalifikowany kierowca.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wypożyczenie samochodów Krosno

Lista samochodów dostępnych w Krośnie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Krośnie


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu dostawczego lub osobowego? Tylko u nas wynajem samochodu w Krośnie, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami tanio dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Wynajem aut na minuty skierowany jest dla osób, które chcą przejechać się luksusowym samochodem, albo chcą dojechać w wybrane miejsce. Posiadamy bogatą listę samochodów, które wynajmujemy w korzystnych cenach.

Oferujemy wynajem samochodów w Krośnie.

Wypożyczalnia samochodów Realrent oferuje wynajem samochodów na ceremonie. Samochód jest przez nas ozdobiony według wizji klienta. A nasz kierowca, o wysokiej kulturze osobistej zawiezie państwa w wybrane miejsce. W naszym katalogu znajduje się wiele luksusowych pojazdów, przeznaczonych właśnie na taki rodzaj wynajmu. Gwarantujemy, że auta wyróżniają się na drogach.

Wypożyczalnie długoterminowe

 

Oferujemy wynajem długoterminowyJest to idealne rozwiązanie dla ludzi szukających samochodu, którym mogą wybrać się na wakacje, swój samochód mają w naprawie lub chcą pojeździć super samochodem. Wynajem długoterminowy prowadzimy w dwóch pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla państwa niewystarczające, prosimy o kontakt. Przygotujemy indywidualną ofertę, która sprosta państwa wymaganiom.

 

Wypożyczalnia samochodów w Krośnie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Krośnie...

Miejscowość Krosno leży w województwie podkarpackim. Jest równie z siedzibą władzy powiatu krośnieńskiego. Prawa miejsce miasto otrzymało w 1348 roku. W Krośnie wydobywana jest ropa naftowa oraz działa tu także huta szkła. W Krośnie warto odwiedzić Muzeum Podkarpackie czy Muzeum Rzemiosła. Ciekawostką na temat Krosna jest fakt, że pochodził stąd Ignacy Łukasiewicz-wynalazca lampy naftowej. W Krośnie odbywają się coroczne Dni Krosna w czerwcu. W Krośnie zamieszkuje ok 46 139 mieszkańców a powierzchnia Krosna wynosi ok 44,70 km kw. Teren na , którym znajduje się dzisiaj miasto to dawna ziemia sanocka. Z krosna pochodzą wielkie osobistości oraz samo miasto jest określane miastem artystów. Jednym ze znanych osób urodzonych i wychowanych w Krosinie jest Stanisław Bergman, który kończył Szkolę Sztuk Pięknych w Krakowie w Akademii. Drugą znana osoba jest Lora Szafran, wybitna postać w świecie polskich wokalistek jazzowych, aktor Robert Rozmus czy Anna Mikoś-Kamalska, solistka zespołu Bratanki.