Wynajem samochodu Kosina

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Kosinie

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Kosina

Lista samochodów dostępnych w Kosinie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Kosinie


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Kosinie, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Kosinie.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Kosinie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Co Warto wiedzieć o Kosinie...

Kosina to niewielka miejscowość położona w południowo wschodniej części polski w województwie podkarpackim. Mieszkańcy Kosiny liczą 3650 osób. Kosina leży ok 23 km od Rzeszowa. Przy Kosinie biegnie droga krajowa nr 94 oraz linia kolejowa nr 91. Ciekawostka jest ze Kosina zajmuje zaraz po Kraczkowej 2 miejsce pod względem liczby ludności. Wzdłuż Kosiny swój płynie rzeczka Kosinka. Kosina posiada ukształtowany teren i z tego względu podzielona jest na Kosinę Górna i Dolną. W Kosinie znajduje się w centralnej części wsi kościół pw. św. Stanisława Biskupa, jego zwiedzenie ułatwia usytuowanie przy drodze krajowej nr 4. Kościół jest z cegły i modernistyczny. Wewnątrz kościoła znajduje się rzeźba św. Antoniego z II Połowy XVIII wieku. We Wsi liczne są również kapliczki przy kościele parafialnym. Ciekawostka o Kosinie jest fakt, iż dzierżyli ja Lubomirscy do 1944 roku.