Wypożyczalnia samochodów w Kołaczycach

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Kołaczycach

Zajmujemy się wynajmem aut na różne okazje. Posiadamy szeroką gamę pojazdów zarówno ekonomicznych przeznaczonych do jazdy dziennej jak i sportowych z niepowtarzalnym wnętrzem, które wyróżniają się na drodze. Wszystkie nasze auta są eleganckie. W naszej ofercie jest: wynajem samochodów na minuty, długoterminowo, oraz wynajem aut na ceremonie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wypożyczenie samochodów Kołaczyce

Lista samochodów dostępnych w Kołaczycach

 
 

Lista samochodów dostępnych w Kołaczycach


Szczegóły oferty

Zainteresowało Cię wypożyczenie samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Kołaczycach, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty auta dostawczego i osobowego. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajem długoterminowy

 

Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, nasze wypożyczalnie posiadają ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (auto może poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wynajmujemy samochody na minuty w Kołaczycach

Jedną z naszych usług jest wynajem samochodów na minuty, umożliwiając dzięki temu dojazd do pracy, sklepu, lotniska naszym klientom. Nasze samochody są regularnie czyszczone oraz serwisowane, dzięki temu zachowują niepowtarzalne wnętrze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Oferujemy tanio wynajem samochodów

Zajmujemy się wynajem samochodów na ceremonie. Nasz kierowca przyjedzie po państwa wybranym samochodem, który będzie ozdobiony według państwa lub naszej wizji. Do wyboru do koloru Gwarantujemy, że nasze pojazdy wyróżniają się na drogach. Nasi kierowcy przechodzą szczegółowe szkolenie oraz posiadają wysoką kulturę osobistą.

Wypożyczalnia samochodów w Kołaczycach

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Kołaczyce - miasto pięknych krajobrazów

Kołaczyce to miejscowość ulokowana w powiecie Jasielskim. Turyści chętnie ją odwiedzają ze względu na przepiękne, malownicze krajobrazy pagórków. Panorama Kołaczycka charakteryzuje się również pięknym widokiem na budynki i Kościoły znajdujące się w tym mieście