Wynajem samochodu Knapy

Wypożyczalnia samochodów na wszelkie okazje w Knapach

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów w twoim mieście. zajmujemy się: wynajmem samochodów na ceremonie,na długoterminowo, oraz wynajmem aut na minuty. W naszym katalogu jest szeroki wybór pojazdów, które są regularnie czyszczone oraz serwisowane. Jeżeli nasza oferta okaże się dla państwa niewystarczająca, prosimy kontakt. Nasi konsultanci przygotują ofertę która sprosta nawet największym wymaganiom.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Knapy

Lista samochodów dostępnych w Knapach

 
 

Lista samochodów dostępnych w Knapach


Szczegóły oferty

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu w Knapach? Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Knapach.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem samochodów długoterminowy

 

Nasza oferta kierujemy do osób szukających wynajmu samochodów na dłuższy okres czasu. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą na wakacje pojechać samochodem lub w przypadku chwilowej niesprawności własnego auta. Wynajem długoterminowy proponujemy w dwóch pakietach:

  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Knapach

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawe o Knapach...

Miejscowość Knapy są podzielone na części: Hynkowskie, Smykle, Tyńce i Urszulin. Historia Knap zaczyna się od pierwszej osady założonej na tym terenie którzy zajmowali się tkactwem. Knapy należały niegdyś do rodziny Dolańskich. We Knapach działa Ochotnicza Straż pożarna od 1950 roku w liczbie 40 ochotników od 2017 roku. W Knapach funkcjonuje Publiczna Szkoła Podstawowa założona w 1880 r., wówczas była to tzw. szkoła zimowa. Na terenie Knap działa agroturystyka z polem namiotowo-kempingowym. Ciekawostką o Knapach jest nadanie w 2018 r. nazw ulic z inicjatywy mieszkańców i rady sołeckiej i sołtysa Knapów. Tereny Knapów to głównie lasy sosnowe i łąki. Przez Knapy przepływa także potok "Łuczek". W Kanapach funkcjonują Ochotnicza Straż Pożarna od lat 50 XX wieku, drużyna piłkarka, "Kolejarz Knapy", która występuje w rozgrywkach A klasy, Szkoła Podstawowa. Ciekawostka o Knapach jest informacja na temat pierwszej edukacji, która rozpoczęła szkolnictwo w Knapach w 1880 roku. Jednak z powodu zbyt małej liczby uczniów zrezygnowano w 2017 roku z działalności szkoły i została ona zamknięta. Knapy wyposażone są pola namiotowo-kempingowe.