Wynajem samochodu Kłyżów

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Kłyżowie

Zajmujemy się wypożyczalnią samochodów od wielu lat. Przez ten czas zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, cechuje nas profesjonalne podejście do klienta, szeroka gama samochodów oraz atrakcyjne ceny. W naszej ofercie jest:
  1. Wynajem samochodów na ceremonie
  2. Wynajem samochodów na długoterminowo
  3. Wynajem samochodów na minuty
Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Kłyżów

Lista samochodów dostępnych w Kłyżowie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Kłyżowie


Szczegóły oferty

Zainteresowany wynajmem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Kłyżowie, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajem samochodów na ceremonie w Kłyżowie

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Oferujemy wynajem samochodów

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnch jak i dla firm. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. W naszym katalogu znajdują się samochody do jazdy dziennej oraz auta luksusowe, które posiadają unikalne wnętrza oraz akcesoria.

Wynajem długoterminowy

 

Chcesz jechać samochodem na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem samochodów długoterminowy w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Kłyżowie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Kłyżowie...

Miejscowość Kłyżów znane jest z archeologicznych znalezisk dwóch cmentarzysk 1974 i 1992 r. Znalezisko w Kłyżowie datowane jest na epokę brązu. Na podstawie badań w Kłyżowie opisane zostało Archeologiczne zdjęcie Polski. Pierwsza wzmianka o założeniu Kłyżowa pochodzi z roku 1604 oraz z kolejnego dokumentu Villa Kłyżów 1606r. Wieś miała karczmę 14 gospodarstw oraz młyn. Wieś Kłyżów należał do dóbr królewskich. Więcej o historii Kłyżowa możemy dowiedzieć się z prowadzonych kronik szklonych. W Kłyżowie funkcję sołtysa wsi sprawuje od 2019 roku Pan Piotr Pelic wraz z radą sołecką. Kłyżów znajduje się w gminie Pysznica. Już od czasów prehistorycznych tereny dzisiejszego Kłyżowa były zasiedlone. Dowodem na to są odkrycia archeologiczne w Pysznicy a jej zdobycze i eksponaty znajdują się w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie i Sandomierzu. Na temat Kłyżowa i okolic można dowiedzieć się więcej z publikacji Sylwestra Czopka o cmentarzysku ciałopalnym w okresu epoki brązu i żelaza.