Wynajem samochodu Kielanówka

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Kielanówce

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Kielanówka

Lista samochodów dostępnych w Kielanówce

 
 

Lista samochodów dostępnych w Kielanówce


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Kielanówce, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Kielanówce.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Kielanówce

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki o Kielanówce...

Kielanówka jest niewielka miejscowością położona w województwie podkarpackim powiecie rzeszowskim gminie Boguchwała. W Kielanówce zamieszkuje 1776 osoby. Kielanówka podzielna jest na części wsi: Kopiec, Pustkim, Świdrówka, Ukraina i Zabnik. Kielanówka znajduje się w bliskiej położeniu z Rzeszowem. W Kielanówce urodził się znany działacz podziemia niepodległościowego w czasie II wojny światowej Franciszek Edmund Predki ps. "Mściciel"-działacz podziemia niepodległościowego podczas II wojny światowej w ramach Armii Krajowej. Początek Kielanówki kształtował się na początku XV wieku pod panowaniem rodziny Rzeszowskich a późniejszym czasie wieś należała do Jana Pileckiego. Nazwa Kielanówki wywodzi się od "kiela", według kronikarza ks. Marceli Sochańskiej.