Wynajem samochodu Katy

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Katy

Nasza firma zajmuje się wynajmem samochodów na różne okazje. Posiadamy luksusowe samochody oraz auta do jazdy dziennej, które wypożyczamy w zależności od potrzeb klienta. Prowadzimy wynajem samochodów na minuty, długoterminowo oraz wynajmujemy auta na ceremonie. Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my dobierzemy dla ciebie ofertę.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Katy

Lista samochodów dostępnych w Katach

 
 

Lista samochodów dostępnych w Katach


Szczegóły oferty

Zainteresowany wynajmem samochodu? Nasza firma wynajmuje samochody w Katach, profesjonalne podejście do klienta, korzystne ceny. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły oferty.

Wynajmujemy samochody na minuty

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na minuty. Tylko u nas możesz przejechać się super samochodem, wynajętym na krótki okres czasu. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrze oraz są regularnie serwisowane.

Oferujemy wynajem samochodów w Katach.

Prowadzimy wynajem samochodów na ceremonie. Obsługujemy: wesela, śluby, poprawiny, imprezy okolicznościowe, urodziny. Nasi kierowcy przychodzą szczegółowe szkolenie oraz posiadają wysoką kulturę osobistą. Oferujemy wynajem luksusowego samochodu, który ozdobiony przez nas, na pewno wyróżni się na drodze..

Wynajem długoterminowy

 

Szukasz samochodu którym można pojechać na wakacje? Trafiłeś w dobre miejsce, przygotowaliśmy ofertę specjalnie na taką okoliczność. Proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli wyżej przedstawione pakiety, nie są dla ciebie wystarczające, skontaktuj się z nami. Przygotujemy ofertę spersonalizowaną pod twoje potrzeby.

 

Wypożyczalnia samochodów w Katach

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki w miejscowości Katy...

Katy to miejscowość głownie wypoczynkowa z kompleksem rekreacyjnym z boiskiem wielofunkcyjnym, siatki plażowej placu zabaw dla dzieci. Ciekawostką Katów jest punkt ptaków. Wzdłuż Katów biegnie droga krajowa 19. Świetna lokalizacja wsi skłania do turystki. Występują tu liczne lasy w północnej części. Największa ciekawostką na temat miejscowości Kąty jest informacja, że na jej terenie jak i w niedalekich okolicach kręcony był teledysk do słynnego muzyka Sławomira pt.: - Ty mała znów zarosłaś" W Kątach możemy udać się na urlop lub na weekend i wybrać się na szlak pieszy. w Kątach jest ich 4,, a nieopodal Kąt w Nowym Żmigrodzie dodatkowe 2.