Wynajem samochodu Jureczkowa

Wypożyczalnia samochodów w Jureczkowej

Wynajmem samochodów firma zajmuję się od około 10 lat. Zebrane doświadczenie przełożyło się na zaufanie klientów poprzez profesjonalne podejście do klienta. W ofercie znajdą Państwo:

Pojazdy są regularnie serwisowane oraz posiadają pełne ubezpieczenia. Dla każdego klienta znajdzie się oferta spełniająca nawet największym wymaganiom.

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Jureczkowa

Lista samochodów dostępnych w Jureczkowej

 
 

Lista samochodów dostępnych w Jureczkowej


Szczegóły oferty

Zainteresowany wynajmem samochodu? Firma oferuje bezkonkurencyjne ceny, pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Sprawdź szczegóły dotyczące danej oferty i wybierz coś dla siebie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na minuty na terenie Bieszczad oraz całego podkarpacia. Masz możliwość przejechać się luksusowym samochodem wynajętym na minuty. Posiadamy atrakcyjną ofertę z korzystymi cenami.

Oferujemy wynajem samochodów w Jureczkowej.

Oferta wynajmu aut jest skierowana dla osób prywatnych oraz dla firm. W ofercie zarówno samochody luksusowe na specjalne okazje, posiadające unikalne wnętrza posiadające wszelakie akcesoria jak i ekonomiczne samochody do jazdy dziennej. Pojazdy są regularnie serwisowane oraz w pełni ubezpieczone.

Wynajem długoterminowy

 

Potrzebujesz samochodu, którym chciałbyś wyjechać na wakacje? Firma posiada ofertę przygotowaną na takie okazje, oferta obejmuje wynajem samochodu długoterminowy w wybranych pakietach:

  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli wyżej przedstawione pakiety nie są wystarczające dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy chętnie znajdą rozwiązanie, które Państwa zainteresuje.

 

Wypożyczalnia samochodów w Jureczkowej

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Skontaktuj się z nami telefonicznie, lub napisz do nas w celu poznania szczegółów. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz pomożemy w każdej kwestii.