Wypożyczalnia samochodów w Jedliczu

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Jedliczu

Oferujemy wypożyczenia samochodów w twoim mieście. Sprawdź nasze: wypożyczenie samochodów na minuty, długoterminowo, oraz wypożyczenie aut na ceremonie. W naszym katalogu znajduje się wiele samochodów, wszystkie są regularnie czyszczone oraz serwisowane. Jeżeli nasza oferta okaże się dla państwa niewystarczająca, prosimy o skontaktowanie się z nami. Dobierzemy indywidualne warunki, tak żeby sprostać państwa oczekiwaniom.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Jedlicze

Lista samochodów dostępnych w Jedliczu

 
 

Lista samochodów dostępnych w Jedliczu


Szczegóły oferty

Interesuje Cię wynajem samochodu? Skorzystaj z naszej oferty w Jedliczu. Cechuje nas atrakcyjny cennik, profesjonalne podejście do klienta oraz duży wybór samochodów. Poniżej znajdują się szczegóły naszej oferty.

Oferujemy wynajem samochodów w Jedliczu.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Wynajem długoterminowy

 

Nasza oferta skierowana jest do osób szukających samochodu na wynajem na dłuższy okres czasu. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą na wakacje pojechać samochodem lub w przypadku chwilowej niesprawności własnego auta. Wynajem długoterminowy proponujemy w dwóch pakietach:

  • tygodniowy wynajem (auto może poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (auto może wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Jedliczu

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Walory turystyczne Jedlicza

Największą atrakcją w Jedliczu jest pałac Stawiarskich, przy którym jest park obdarzony roślinnością i wyremontowanymi ścieżkami. Ponadto turystów przyciąga Kościół parafialny składający się z kilku wież. Z lotu ptaka ładnie prezentuje się też znana rafineria. Dlatego jak wypożyczasz samochód, możesz odwiedzić również te miejsca. Ciekawostka na temat Jedlicze jest znajdujący się na tym terenie zabytkowy XVIII wieczny dworek w Żarnowcu a w altach 1903-1910 mieszkała w tym miejscu Maria Konopnicka. Wartym oglądnięcia zabytkiem jest także Szkoła Ludowa w Żarnowcu, którego początki sięgają 1886 roku.