Wynajem samochodu Jasionka i lotnisko Jasionka – Rzeszów

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Jasionce

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. W stronę lotniska i nie tylko! Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie. Punkty zwrotu wypożyczonych samochodów, zlokalizowane są blisko portów lotniczych, aby zdążyć do lotniska zawsze na czas! Wypożyczalnie samochodów pod każdym lotniskiem zostały tak zaprojektowane, by zadowolić najbardziej wymagających klientów!
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Jasionka

Lista samochodów dostępnych w Jasionce

 
 

Lista samochodów dostępnych w Jasionce


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Jasionce, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie. Zostaw wygodnie auto pod lotniskiem!

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Jasionce.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Punkt odbioru samochodu znajduje się blisko portu lotniczego

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie. Potrzebujesz większego samochodu do zapakowania bagaży całej rodziny? Nie czekaj pod terminalem z bagażami na lot samolotem i wynajmij z nami samochód!
Odwołali Ci wylot? Skorzystaj z naszych usług wynajmu krótkoterminowego! Linie lotnicze często przekładają wylot lub przylot na miejsce o wyznaczonym czasie! Działamy 24h Zmienili Ci czas przylotu? Wybierz jeden z wielu naszych samochodów i go wynajmij! Nie przy każdym lotnisku jest bezpłatny parking, dlatego przychodzimy z pomocą!

 

Wypożyczalnia samochodów w Jasionce

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.
Wybór odpowiedniego samochodu Dla Ciebie i Twoich bliskich przyniesie wiele korzyści! Nie każdy port lotniczy posiada usługę wynajmu krótkoterminowego! Z nami korzyści są dużo większe! Bez problemu dotrzesz na wybrany port i dolecisz zawsze i wszędzie na czas! Chcesz przewieść duży bagaż na terminal lotniczy lub prezent dla bliskiej Twojej osoby? Posiadamy w ofercie wynajem samochodów dostawczych! Podróżuj bezpiecznie z Jasionka International Airport !