Wynajem samochodu Jaćmierz

Wypożyczalnia samochodów w Jaćmierzu

 
Oferujemy usługi wynajmu samochodów w twoim mieście. W naszej ofercie znajduje się:
  1. Wynajem samochodów na minuty
  2. Wynajem samochodów na ceremonie
  3. Wynajem samochodów na wakacje / długoterminowo

W naszej ofercie znajduje się wiele samochodów zarówno ekonomicznych przeznaczonych od jazdy dziennej, jak i sportowych, wyróżniających się na drogach.

 
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Jaćmierz

Lista samochodów dostępnych w Jaćmierzu

 
 

Lista samochodów dostępnych w Jaćmierzu


Szczegóły oferty

Interesuje Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Jaćmierzu, konkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta, duży wybór samochodów. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Jaćmierzu.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem długoterminowyw wybranych pakietach:

  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, nie są dla ciebie wystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Jaćmierzu

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki o Jaćmierzu...

Jaćmierz to mała wieś ale co ciekawe dawniej było miastem, leży na podkarpaciu w powiecie sanockim gmina Zarszyn. W Jaćmierzu zamieszkuje jedynie 794 osoby. Jaćmierz uzyska lokację miejską w końcem XV wieku lecz utracił końcem XIX w. Za panowania króla Kazimierza Wielkiego Jaćmierz był osadą która przekształciła się później w dzisiejsza wieś. Jaćmierz związany jest wieloma znanymi osobami. Swoje artykuły pisał tu Maciej Augustyn, Z Jaćmierza pochodzi senator Janusz Konieczny i wielu innych wybitnych osobistości w wyspecjalizowanych zawodach lekarzy, rzeźbiarzy czy oficerów. W Jaćmierzu za panowania Kazimierza Wielkiego powstała osada, która początkowo była niewielka. Wieś była darem za zasługi wojenne od Władysław Jagiełło dla rycerza Fryderyka Myssnar w 1390 roku. Ciekawostka na temat miejscowości Jaćmierz jest wydawana w czasie okupacji tygodnik pt. " Przegląd Tygodniowy" w Obwodzie sanockim.