Wypożyczalnia samochodów Iwonicz Zdrój

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Iwoniczu-Zdroju

Oferujemy wypożyczenia samochodów w twoim mieście. Sprawdź nasze: wypożyczenie samochodów na minuty, długoterminowo, oraz wypożyczenie aut na ceremonie. W naszym katalogu znajduje się wiele samochodów, wszystkie są regularnie czyszczone oraz serwisowane. Jeżeli nasza oferta okaże się dla państwa niewystarczająca, prosimy o skontaktowanie się z nami. Dobierzemy indywidualne warunki, tak żeby sprostać państwa oczekiwaniom. Sprawdź jak sprawie działa nasza wypożyczalnia!
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Iwonicz-Zdrój

Lista samochodów dostępnych w Iwoniczu-Zdroju

 
 

Lista samochodów dostępnych w Iwoniczu-Zdroju


Szczegóły oferty

Interesuje Cię wynajem samochodu? Skorzystaj z naszej oferty w Iwoniczu-Zdroju. Cechuje nas atrakcyjny cennik, profesjonalne podejście do klienta oraz duży wybór samochodów. Poniżej znajdują się szczegóły naszej oferty.

Oferujemy wynajem samochodów w Iwoniczu-Zdroju.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Wynajem długoterminowy

 

Nasza oferta skierowana jest do osób szukających samochodu na wynajem na dłuższy okres czasu. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą na wakacje pojechać samochodem lub w przypadku chwilowej niesprawności własnego auta. Wynajem długoterminowy proponujemy w dwóch pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Iwoniczu-Zdroju

Zainteresowany wynajmem samochodu dostawczego lub osobowego?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki o Iwoniczu-Zdroju...

Iwonicz-Zdrój zamieszkuje 1798 mieszkańców. Miasto Założono w XV wieku. Położone jest na historycznej ziemi sanockiej. Pod Iwoniczem-Zdrojem znajdują się od liczne wzniesienia. Iwonicz-Zdrój jest znanym uzdrowiskiem znanym już od 1578 roku. W Iwoniczu-Zdroju odwiedzimy takie atrakcje jak np.: Willa "Bazar" z wieżą zegarową, Dom Zdrojowy, działający współcześnie jako Gminny Ośrodek Kultury, Stare łazienki Mineralne, Pijalnia Wód Mineralnych („Łazienki Borowinowe”) i wiele innych. W Iwoniczu-Zdroju znajdziemy bogata ofertę noclegów. Jednym z ciekawych i wartym odwiedzenia jest iwonickie źródełko Bełkota znajdujące się u szczytu góry Przedziwnej. Odkrycie źródła jest powiązane ze znajdującymi się tam również złóż ropy naftowej. Charakterystyczne pęcherzyki unoszące się na powierzchni źródełka stanowią niesamowitą atrakcję dla Iwonicza-Zdrój.