Wynajem samochodu Hoszów

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Hoszowie

Wynajmem samochodów firma zajmuję się od około 10 lat. Zebrane doświadczenie przełożyło się na zaufanie klientów poprzez profesjonalne podejście do klienta. W ofercie znajdą Państwo:

Pojazdy są regularnie serwisowane oraz posiadają pełne ubezpieczenia. Dla każdego klienta znajdzie się oferta spełniająca nawet największym wymaganiom.

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Hoszów

Lista samochodów dostępnych w Hoszowie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Hoszowie


Szczegóły oferty

Zainteresowany wynajmem samochodu? Firma oferuje bezkonkurencyjne ceny, pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Sprawdź szczegóły dotyczące danej oferty i wybierz coś dla siebie.

Wynajem samochodów na specjalne okazje w Hoszowie

Firma oferuje wynajem samochodu na specjalne okazje tj. śluby, wesela, urodziny itp. Oferta obejmuje wykwalifikowanego kierowcę, który przyjedzie po Państwa we wskazane miejsce samochodem specjalnie przygotowanym i ozdobionym według wizji klienta.

Oferujemy wynajem samochodów w Hoszowie.

Oferta wynajmu aut jest skierowana dla osób prywatnych oraz dla firm. W ofercie zarówno samochody luksusowe na specjalne okazje, posiadające unikalne wnętrza posiadające wszelakie akcesoria jak i ekonomiczne samochody do jazdy dziennej. Pojazdy są regularnie serwisowane oraz w pełni ubezpieczone.

Wynajem długoterminowy

 

Potrzebujesz samochodu, którym chciałbyś wyjechać na wakacje? Firma posiada ofertę przygotowaną na takie okazje, oferta obejmuje wynajem samochodów długoterminowy w wybranych pakietach:

  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli wyżej przedstawione pakiety nie są wystarczające dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy chętnie znajdą rozwiązanie, które Państwa zainteresuje.

 

Wypożyczalnia samochodów w Hoszowie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Skontaktuj się z nami telefonicznie, lub napisz do nas w celu poznania szczegółów. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz pomożemy w każdej kwestii.