Wynajem samochodu Gorzyce

Wypożyczalnia samochodów na wszelkie okazje w Gorzycach

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów w twoim mieście. zajmujemy się: wynajmem samochodów na ceremonie,na długoterminowo, oraz wynajmem aut na minuty. W naszym katalogu jest szeroki wybór pojazdów, które są regularnie czyszczone oraz serwisowane. Jeżeli nasza oferta okaże się dla państwa niewystarczająca, prosimy kontakt. Nasi konsultanci przygotują ofertę która sprosta nawet największym wymaganiom.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Gorzyce

Lista samochodów dostępnych w Gorzycach

 
 

Lista samochodów dostępnych w Gorzycach


Szczegóły oferty

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu w Gorzycach? Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Gorzycach.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem samochodów długoterminowy

 

Nasza oferta kierujemy do osób szukających wynajmu samochodów na dłuższy okres czasu. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą na wakacje pojechać samochodem lub w przypadku chwilowej niesprawności własnego auta. Wynajem długoterminowy proponujemy w dwóch pakietach:

  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Gorzycach

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostka o Gorzycach

W miejscowości Gorzyce liczba ludności to bagatela 7116 osób. W Gorzycach występują liczne zakłady przemysłowe dzięki czemu znajduje się wysoko w rankingu o największej liczbie ludności w Polsce. Sukces rozkwitu przemysłu Gorzyc jest niewątpliwy atut drogi krajowej nr 77 oraz droga wojewódzka nr 854. W Gorzycach znajdują się placówki edukacyjne szkoły podstawowe zespól szkol oraz przedszkole. Gorzyce sławne są przede wszystkim z faktu ze urodził się tutaj filmowy i teatralny reżyser Janusz Bukowski w 1941r. Początki historii istnienia Gorzyc zaczyna się w XI wieku kiedy to Gorzyce miały charakter grodu czyli strażnicy. W Gorzycach kryzowały się 3 szlaki historyczne, 2 wodne i 1 lądowy aż do Morza Czarnego. Ówcześnie jako upamiętnianie tego faktu jest znajdująca się ulica Onufrego Zagłoby i Henryka Sienkiewicza. Pierwszym powstałym kościołem Gorzyc jest parafia wspomniana prze Jana Długosza w 1138 roku. W Gorzycach działają takie zakłady przemysłowe jak Alumetal, ZTE Radom czy Metalic Magaj & Szymańscy. Gorzyce mają własne radio Leliwa oraz Tygodni Nadwiślański, Echo dnia, Nowiny i Supernowości, i Sztafeta.