Wynajem samochodu Górki

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Górkach

Prowadzimy wynajem samochodów na wszelkie okazje. W naszej ofercie są luksusowe samochody oraz auta do jazdy dziennej, przeznaczone na wynajem. Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na minuty, wynajem na dłuższy okres oraz na ceremonie. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę dopasowaną do konkretnych potrzeb.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Górki

Lista samochodów dostępnych w Górkach

 
 

Lista samochodów dostępnych w Górkach


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Nasza firma wypożycza samochody w Górkach, w korzystnych cenach. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły.

Oferujemy wynajem samochodów na ceremonie

Zajmujemy się wynajmem samochodów na ceremonie. Pod słowem ceremonia, rozumiemy szeroko rozumiane wydarzenia, eventy, małe przyjęcia, jubileusze, komunie, śluby oraz ważne wydarzenia. Do państwa dyspozycji udostępniamy nowe luksusowe samochody oraz kierowcę, który będzie państwa obsługiwać w tak ważnym dla was dniu.

Wynajmujemy samochody na minuty w Górkach

Prowadzimy wypożyczalnie samochodu na minuty. Skorzystaj z naszej oferty i przejedź się super samochodem, wynajętym na krótki okres czasu. Nasze samochody są regularnie serwisowane, oraz posiadają niepowtarzalne akcesoria.

Wynajem długoterminowy

 

Jedziesz na wakacje i potrzebujesz samochodu? U nas wynajmiesz samochód specjalnie na taką okazję. Proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach.

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli wyżej przedstawione pakiety, są dla ciebie niewystarczające, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy przygotują dla ciebie indywidualna ofertę, która sprosta twoim potrzebom.

 

Wypożyczalnia samochodów w Górkach

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki o Górkach...

Górki to sporej wielkości wieś położona w powiecie brzozowskim. Historycznie Górki powstały ok 1370 r. Ciekawe, że pierwszymi mieszkańcami byli strażnicy stawowo rybacy. Właścicielka Gorek w połowie XIX wieku była Aurelia Morelowska a od 1886 roku spadkobiercy Aleksandra Niedźwieckiego a w 1904 władał Władysław Niedźwiecki. W Górkach występują zabytki wpisane do Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Górki mogą także pochwalić się wlanym klubem sportowym LKS Górki a jego piłkarze występują w klasie A.