Wynajem samochodu Dąbrowica

Wypożyczalnia samochodów na wszelkie okazje w Dąbrowicy

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów w twoim mieście. zajmujemy się: wynajmem samochodów na ceremonie,na długoterminowo, oraz wynajmem aut na minuty. W naszym katalogu jest szeroki wybór pojazdów, które są regularnie czyszczone oraz serwisowane. Jeżeli nasza oferta okaże się dla państwa niewystarczająca, prosimy kontakt. Nasi konsultanci przygotują ofertę która sprosta nawet największym wymaganiom.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Dąbrowica

Lista samochodów dostępnych w Dąbrowicy

 
 

Lista samochodów dostępnych w Dąbrowicy


Szczegóły oferty

Jesteś zainteresowany wypożyczeniem samochodu w Dąbrowicy? Nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Dąbrowicy.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem samochodów długoterminowy

 

Nasza oferta kierujemy do osób szukających wynajmu samochodów na dłuższy okres czasu. Jest to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą na wakacje pojechać samochodem lub w przypadku chwilowej niesprawności własnego auta. Wynajem długoterminowy proponujemy w dwóch pakietach:

  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Dąbrowicy

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Dąbrowicy...

Dąbrowica jest niewielka wsią w województwie podkarpackim. Jest podzielona na części wsi: Górki, Góry, Kolnica, Krzyczówka, Kusie, pod Potokiem, Podedworze i Podlesie. Z Dąbrowicy pochodzili Anna Rzeszutek oraz Piotr Turbak. Historia Dąbrowicy sięga XV wieku. Na terenie Dabrowicy zamieszkuje 1216 osób. Na terenie Dąbroicy znajdują się 5 kapliczek oraz 5 krzyży sprzed II wojny światowej. We wsi funkcjonują Zespół Szkolno-Przedszkolny w skład którego wchodzi Publiczne Przedszkole oraz Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich. W Dąbrowicy działa od 1953 roku klub piłkarski LZS „Strzelec”.