Wynajem samochodu Cieszyna

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Cieszynie

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Cieszyna

Lista samochodów dostępnych w Cieszynie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Cieszynie


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Cieszynie, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Cieszynie.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Cieszynie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Informacje o Cieszynie...

Miejscowość Cieszyna położona jest w województwie podkarpackim powiecie strzyżowskim gminie Frysztak. Cieszyn podzielony jest na części , Dół, Góra, Janków, Mniszki, W dołach, Za Dworem, Za górą, Zagórze. W Cieszynie kod pocztowy to 38-125. Cieszyn znajduje się od wschodu z wiśniową i Jazową, od południa z Pułankami od zachodu ze Stępinią i od północy z Pstrągówką. Przez Cieszyn przepływa potok Stępinka. W Cieszynie funkcjonuje szkoła podstawowa Historia Cieszyna sięga XVII wieku. W Cieszynie m\warto odwiedzić zabytkowa kaplicę z XVII wieku. Niegdyś w Cieszynie działa folwark z gorzelnią. Głowna atrakcja Cieszyna są schrony kolejowe wraz z tunelami. Miejscowość Cieszyna w XVI wieku była własnością Frysztackich w kolejnych latach należała do Mikołaja Firleja. Kolejno właścicielami byli: Wykowscy a następnie Jabłonowscy i Wysoccy. Cieszynę obecnie zamieszkuje ponad 1000 osób.