Wynajem samochodu Brelików

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Brelikowie

Wynajmem samochodów firma zajmuję się od około 10 lat. Zebrane doświadczenie przełożyło się na zaufanie klientów poprzez profesjonalne podejście do klienta. W ofercie znajdą Państwo:

Pojazdy są regularnie czyszczone i serwisowane oraz posiadają pełne ubezpieczenia. Dla każdego klienta nasi pracownicy przygotują indywidualną ofertę, która sprosta nawet największym wyzwaniom.

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Brelików

Lista samochodów dostępnych w Brelikowie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Brelikowie


Szczegóły oferty

Zainteresowany wynajmem samochodów? Firma oferuje bezkonkurencyjne ceny, pełen profesjonalizm w podejściu do klienta. Sprawdź szczegóły dotyczące danej oferty i wybierz coś dla siebie.

Wynajem samochodów na specjalne okazje

Firma oferuje wynajem na ceremonie tj. śluby, wesela, urodziny itp. Oferta obejmuje wykwalifikowanego kierowcę, który przyjedzie po Państwa we wskazane miejsce samochodem specjalnie przygotowanym i ozdobionym według wizji klienta.

Oferujemy wynajem samochodów w Brelikowie.

Oferta wynajmu aut jest skierowana dla osób prywatnych oraz dla firm. W ofercie zarówno samochody luksusowe na specjalne okazje, posiadające unikalne wnętrza posiadające wszelakie akcesoria jak i ekonomiczne samochody do jazdy dziennej. Pojazdy są regularnie serwisowane oraz w pełni ubezpieczone.

Wynajem długoterminowy

 

Potrzebujesz samochodu, którym chciałbyś wyjechać na wakacje? Firma posiada ofertę przygotowaną na takie okazje, oferta obejmuje wynajem długoterminowy w wybranych pakietach:

  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),
  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),

Jeżeli przedstawione pakiety, są niewystarczające skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasi pracownicy dobiorą dla Ciebie indywidualną ofertę.

 

Wypożyczalnia samochodów w Brelikowie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.