Wynajem samochodu Bratkowice

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Bratkowicach

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Bratkowice

Lista samochodów dostępnych w Bratkowicach

 
 

Lista samochodów dostępnych w Bratkowicach


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Bratkowicach, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Bratkowicach.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Bratkowicach

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki o Bratkowicach...

Bratkowice to największa wieś w w województwie podkarpackim. W Bratkowicach zamieszkuje ok 4373 osoby. W Bratkowicach działają 3 szkoły podstawowe oraz publiczne przedszkole. Słynnymi ludźmi związanymi z Bratkowicami są Józef Rzepka dowódca pododdziałów podziemia oraz Tadeusz Żychewicz dziennikarz i publicysta teolog. Bratkowice sąsiadują z Budami Głogowskimi, czarną Sędziszowską, Dąbrową, Klęczanami, Krzywą, Lipiem, Mrowlą, Porębami Kupieńskimi, Świlczą i Trzcianą. Bratkowice położone są ok 15km od Rzeszowa na północny-Zachód. Bratkowice rozciągają się na ok 12 km. Lasy w Bratkowicach zajmują ponad 212 km kw. Bratkowice podzielone są na przysółki: Blich, Bugaj, Cieniaki, Czekaj, Dąbry, Klepak, Kopalina, Koniec, Krzaki, Olszyny, Piaski, Przywary, Sitkówka, Skworcza, Sośniny, Zapole, Zastawie oraz niedawno utworzony Las. W Bratkowicach nie ma zabytkowych obiektów. Jedyną pozostałością minionych stuleci jest park dworski z małym stawem. Nieopodal znajduje się kapliczka św. Jana Nepomucena z przełomu XVIII i XIX wieku, przebudowana w latach 80. ubiegłego stulecia.