Wynajem samochodu Borek Stary

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Borku Starym

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Borek Stary

Lista samochodów dostępnych w Borku Starym

 
 

Lista samochodów dostępnych w Borku Starym


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Borku Starym, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Borku Starym.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Borku Starym

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki o Borku Starym...

Borek Stary to miejscowość w województwie podkarpackim. W Borku Starym zamieszkuje ok 1700 osób. Borek Stary sąsiaduje z Hyżnem, Nowym Borkiem, Kielnarowa oraz Chmielnikiem Rzeszowskiem. Na terenie S\Borka Starego znajduje się klasztor o. dominikanów , w których wydobywane są wody mineralne. Teren Borka Starego to pagórki z urodzajnymi glebami. Krajobraz to mozaika pól uprawnych i zadrzewień oraz liczne lasy. W skład Borka Starego wchodzą części wsi: Dół, Góra, Kanada, Nowa Wieś, Pod Królką, Podgórze i Podklasztor. Historia Borka Stearego jest bardzo długa i bogata w opisy i ciekawostki z różnych okresów czasu. W dawnych czasach Borek Stary należał do Pileckich, prawo obowiązujące w Borku Starym stanowione było na niemieckim. Jan Pilecki bardzo dobrze spraw woal funkcje "gospodarza" wsi. Na początku XX wieku wieś była bardzo aktywna w rozwój i powstawanie organizacji młodzieżowych. Powstały m.in.: Koło Związku Strzeleckiego. Obecnie Borek Stary jest bardzo chętnie wybierany na osiedlanie się rodzin w związku z tym powstają liczne nowe domy.