Wynajem samochodu Borchów

Wypożyczalnia samochodów w Borchowie

Prowadzimy wypożyczalnie samochodów w twoim mieście. Zajmujemy się: wynajmem samochodów na minuty, długoterminowo oraz wypożyczamy samochody na ceremonie. Nasze pojazdy są regularnie serwisowane oraz czyszczone, dodatkowo posiadają pełne ubezpieczenie. Jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły oferty.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wyślij SMSa na numer:
80603 o treści LIMIT 200

Wyślij SMSa na numer:
80450 SMS 1: KONIEC
SMS 2: LIMIT START 200

Zadzwoń wpisując kod:
Krok 1 : *111*96*2#
Krok 2: *111*14*1#

Wyślij SMSa na numer:
2601 o treści ZABLOKUJ 200

Wynajem samochodów Borchów

Lista samochodów dostępnych w Borchowie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Borchowie


Szczegóły oferty

Interesuje cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Borchowie, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Oferujemy wynajem samochodów w Borchowie.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Wynajem długoterminowy

 

Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Trafiłeś w dobre miejsce, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Borchowie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Warto wiedzieć o Borchowie...

Borchów jest niewielką wsią położną w powiecie lubaczowskim w gminie Oleszyce. Co ciekawe znaleźć możemy tam odwiedzić Kościół filialny pw. Niepokalanego Poczęcia NMP. Borchów oferuje nam krajobraz z dawnych lat szczególnie obraz polskiej wsi i greckokatolickiej cerkwi z XVIII wieku. W Borchowie zobaczymy również przepięknie rzeźbione figury. W Borchowie po zakończeniu w wojennie światowej dawna cerkiew grekokatolicka pw. Niepokalanego Poczęcia z 1781 roku do lat 70 nie był użytkowany a po latach 70 epika funkcje rzymskokatolickiej kaplicy . Świątynia w późniejszym okresie przeszła modernizacje i świątynia zostać ponowiona i aktualnie układ świątyni reprezentuje tradycje.