Wynajem samochodu Blizne

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Bliznem

Prowadzimy wynajem samochodów na wszelkie okazje. W naszej ofercie są luksusowe samochody oraz auta do jazdy dziennej, przeznaczone na wynajem. Prowadzimy wypożyczalnie samochodów na minuty, wynajem na dłuższy okres oraz na ceremonie. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę dopasowaną do konkretnych potrzeb.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Blizne

Lista samochodów dostępnych w Bliznem

 
 

Lista samochodów dostępnych w Bliznem


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Nasza firma wypożycza samochody w Bliznem, w korzystnych cenach. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły.

Oferujemy wynajem samochodów na ceremonie

Zajmujemy się wynajmem samochodów na ceremonie. Pod słowem ceremonia, rozumiemy szeroko rozumiane wydarzenia, eventy, małe przyjęcia, jubileusze, komunie, śluby oraz ważne wydarzenia. Do państwa dyspozycji udostępniamy nowe luksusowe samochody oraz kierowcę, który będzie państwa obsługiwać w tak ważnym dla was dniu.

Wynajmujemy samochody na minuty w Bliznem

Prowadzimy wypożyczalnie samochodu na minuty. Skorzystaj z naszej oferty i przejedź się super samochodem, wynajętym na krótki okres czasu. Nasze samochody są regularnie serwisowane, oraz posiadają niepowtarzalne akcesoria.

Wynajem długoterminowy

 

Jedziesz na wakacje i potrzebujesz samochodu? U nas wynajmiesz samochód specjalnie na taką okazję. Proponujemy wynajem długoterminowy w wybranych pakietach.

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli wyżej przedstawione pakiety, są dla ciebie niewystarczające, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy przygotują dla ciebie indywidualna ofertę, która sprosta twoim potrzebom.

 

Wypożyczalnia samochodów w Bliznem

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki o Blizne...

Blizne jest miejscowością, w której zamieszkuje ok 3500 osób. Kodem pocztowym Blizne jest 36-0221. Miejscowość jest położona w Powiecie brzozowskim, gminie Jasienica Rosielna. Samochody zarejestrowane w Blizne posiadaj numery rejestracyjne RBR. Przy Blizne przebiega droga wojewódzka nr 886. Przez Blizne przepływa rzeka Stobnica. Blizne sąsiaduje z następującymi wsiami: Stara wieś, Domaradz, Golcowa, Orzechówka czy Jasienica Rosielna. Blizne jest podzielona na poszczególne części, integralne ze sobą jak: Blizne, Budy, Górka, Czubówka, Drożdżalówka, Dwór, Góra, , Jasionka, Kaczmarówka, Kozia Górka, Kuflowa Górka, Pańskie Pole, Role, Stawiska oraz Wygon. W Blizne warto odwiedzić drewnianą plebanię znajduje się także Tablica drewniana z wizerunkiem Karola Wojtyły czy kaplicę. Największy zabytkiem Blizne jest zespól kościelno-plebański wybudowany w XV/XVI wieku, który posiada wspaniałe i niespotykana, tradycyjne malowidła na sianach kościoła. Z Blizne pochodzą znane osoby jak: Józef Nogaj, urodzony w 1856 roku czy Feliks Pohorecki, urodziny w 1826 roku.