Wypożyczalnia samochodów Krzyż Wielkopolski

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Krzyżu Wielkopolskim

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Krzyż Wielkopolski

Lista samochodów dostępnych w Krzyżu Wielkopolskim

 
 

Lista samochodów dostępnych w Krzyżu Wielkopolskim


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Krzyżu Wielkopolskim, bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Krzyżu Wielkopolskim.

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Krzyżu Wielkopolskim

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki o Krzyżu Wielkopolskim...

Krzyż Wielkopolski to miejscowość położona w województwie wielkopolskim w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Krzyż Wielkopolski. Miejscowość tą otaczają rzeki z zachodniej strony Drawa, a z południowej Noteć. Na północ od Krzyża znajduje się Jezioro Łokacz oraz rozciąga się Drawieński Park Narodowy. Pierwsze ślady osadnictwa w postaci narzędzi wykonanych z krzemieni i rogów jeleni pochodzą sprzed 8-9 tys. lat p.n.e. Nazwa miasta wywodzi się z niemieckiego słowa Kreuz, w 1936 miejscowość otrzymała prawa miejskie. W mieście istotnym zabytkiem jest dworzec kolejowy oraz poewangelicki kościół św. Antoniego.