Wypożyczalnia samochodów Konstantynowo

Wypożyczalnia samochodów na minuty w Konstantynowie

Zajmujemy się wynajmem samochodów na różne okoliczności. W zależności od zapotrzebowania posiadamy luksusowe pojazdy, jak i samochody do jazdy dziennej. Oferujemy wynajem dostosowany do potrzeb klienta. Obsługujemy imprezy okolicznościowe, prowadzimy wynajem na minuty oraz długoterminowy, oraz prowadzimy wypożyczalnie samochodów na wakacje. Napisz, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.
Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Wynajem samochodów Konstantynowo

Lista samochodów dostępnych w Konstantynowie

 
 

Lista samochodów dostępnych w Konstantynowie


Szczegóły oferty

Zainteresował Cię wynajem samochodu? Tylko u nas wynajem samochodu w Konstantynowie , bezkonkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta. Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące oferty. Z nami dojedziesz wszędzie.

Wynajmujemy samochody na minuty

Mamy pakiety dostosowane do potrzeb klienta. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy bogatą listę samochodów, auta luksusowe oraz do jazdy dziennej. Auta posiadają niepowtarzalne akcesoria i wnętrza.

Oferujemy wynajem samochodów w Konstantynowie .

Obsługujemy wynajem na ceremonie. Pod słowem ceremonia rozumiemy: imprezy okolicznościowe, śluby, wesela, poprawiny, urodziny. Posiadamy wykwalifikowanych kierowców o wysokiej kulturze osobistej, którzy przyjadą po państwa we wskazane miejsce. Oferujemy luksusowy samochód wybrany przez państwa, który ozdobimy według wizji klienta, zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Wynajem długoterminowy

 

Wynajem długoterminowy Szukasz samochodu, którym można pojechać na wakacje? Dobrze trafiłeś, posiadamy ofertę przygotowaną na takie okazje, proponujemy wynajem w wybranych pakietach:

  • tygodniowy wynajem (samochodem można poruszać się po terenie Polski),
  • dwutygodniowy wynajem (samochodem można wyjechać poza granice kraju),

Jeżeli przedstawione wyżej pakiety, są dla ciebie niewystarczające, napisz do nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla ciebie.

 

Wypożyczalnia samochodów w Konstantynowie

Zainteresowany wynajmem samochodu?
Daj nam znać, czego potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę, która zaspokoi twoje potrzeby.

Ciekawostki o Nosówce...

Nosówka to niewielka miejscowość położona w województwie podkarpackim powiecie rzeszowskim gminie Boguchwała. Nosówka leży nad rzeczką Niechobrzanką z lewym dopływem Wisłoka. Nosówkę zamieszkuje 1473 osoby. Przez nosówkę przebiega droga powiatowa Rzeszów-Przybyszówka-Trzciana. Terenie Nosówki bogaty jest w złoża ropy naftowej i gazu ziemnego. Znanymi osobami z Nosówką są Franciszek Błażej i Stefan Dąmbski- żołnierze Armii Krajowej. Zabytki Nosówki to Budynki Przedworskie, zabytkowa pompa strażacka z 1920 roku, krzyż wotywny z 1858 roku oraz stare drzewa: modrzew, sosna kanadyjska i lipa drobnolistna. Miejscowość nosówka posiada ogromną zaletę ponieważ umiejscowiona jest wzdłuż drogi na trasie Rzeszów-Przybyszówka-Trzciana, Rzeszów0Przybyszówka-Iwierzyce i drogi gminne. Wokół Nosówki znajdują się miejscowości takie jak: Boguchwała, Tyczyn, Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Rzeszów, Strzyżów czy Błażowa.